wtorek, 29 listopada 2011

Bioderma Sensibio H2O

Płyn Micelarny 


Drogie Panie, testowałam wiele kosmetyków do usuwania makijażu. Różnej klasy,z różnego przedziału cenowego, rożnych marek i producentów aż w końcu trafiłam na ten genialny specyfik. Ten płyn jest rewelacyjny, w 100% spełnia obietnice producenta, jednym pociągnięciem zmywa "ciężki" makijaż a do tego jest delikatny i nie perfumowany. Tak jak nie lubię powtarzać zakupów gdyż uwielbiam testować i poznawać nowe tak do tego wracam z każdą skończoną butelką :).

Ulga dla wrażliwej skóry

Skóra wrażliwa daje o sobie znać uczuciem przegrzania i rozproszonym lub miejscowym zaczerwienieniem. Łatwo się odwadnia, a suchość przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębia uczucie ściągnięcia. Odpowiednio do pochodzenia, rozległości i stopnia wrażliwości skóry oraz diagnozy specjalisty, Sensibio oferuje odpowiednie połączenie aktywnych składników i właściwej konsystencji, które przyniesie ulgę wrażliwej skórze.
Działanie i właściwości: • Stawiając na innowacje, BIODERMA była pionierem w dziedzinie płynów micelarnych. Stworzony specjalnie dla skóry wrażliwej, normalnej i suchej, płyn micelarny Sensibio H2O delikatnie oczyszcza skórę twarzy i wokół oczu. Usuwa nawet wodoodporny makijaż. Micele zawarte w płynie skutecznie zmiękczają zanieczyszczenia, nie naruszając naturalnej równowagi skóry (bez mydła, fizjologiczne pH). • Łagodzące i zmniejszające przekrwienia składniki aktywne zapobiegają podrażnieniom często towarzyszącym oczyszczaniu skóry. • Płyn micelarny Sensibio H2O jest doskonale tolerowany przez skórę twarzy i wokół oczu (testowany pod kontrolą okulistów).
Sposóbużycia: • Płyn micelarny Sensibio H2O to niezwykle łagodny płyn oczyszczający. Nasącz wacik płynem micelarnym Sensibio H2O i oczyść skórę twarzy i wokół oczu i/lub usuń makijaż. Powtarzaj te czynności do chwili, kiedy wacik będzie czysty. • Płyn micelarny Sensibio H2O nie wymaga spłukiwania, ale niezbędne jest osuszenie skóry. Delikatnie osusz skórę, przykładając do twarzy czysty ręcznik bawełniany. • Płyn micelarny Sensibio H2O można stosować codziennie, rano i wieczorem.

Polecam. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz